Znowu widzę pułkownika B. — olbrzymia kupa płynnych świń wylała mu się z lewego oka, które zniekształciło się przy tym w sposób potworny. Scena teatralna — na niej potwory sztuczne. Ohydny świnio ryj w zielonej konfederatce z piórkiem. (Witkacy, Peyotl)
Kanał RSS neurogroove

regulamin i zastrzeżenia prawne

Zastrzeżenia prawne

Serwis Neuro Groove publikuje artykuły dotyczące różnego rodzaju substancji psychoaktywnych. Większość z nich posiada status substancji nielegalnej i kontrolowanej przez Państwo Polskie. Posiadanie choćby niewielkiej ich ilości grozi kilkuletnim więzieniem lub przymusową hospitalizacją.

Autorzy serwisu Neuro Groove nie zachęcają ani nie odradzają używania substancji psychoaktywnych. Wychodzą z założenia, że jeżeli ktoś pomimo zakazów ustanowionych przez rząd i spółkę, zdecyduje się na spróbowanie narkotyków, niech zrobi to z pełną świadomością i możliwie najbezpieczniej.

Treści publikowane w serwisie przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich i dojrzałych. Czytając je należy zdawać sobie sprawę z całkowitej odpowiedzialności za swoje czyny i potencjalnego ryzyka. Wszelkie informacje zawarte na łamach naszego serwisu powinny być wykorzystane wyłącznie w celach edukacyjno-naukowych. Materiały publikowane przez użytkowników mogą mijać się z prawdą, a administracja oraz redakcja serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za prawdziwość oraz dokładność tych informacji.
Serwis neurogroove.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Zgodnie z obowiązującym prawem, twórcy i osoby zarządzające serwisem Neuro Groove nie mogą być pociągnięci do odpowiedzialności za nieusunięcie wypowiedzi sprzecznej z polskim prawem lub naruszającej dobra osób trzecich. Wyłączna odpowiedzialność za treści umieszczane w serwisach oferujących ogólnodostępną możliwość publikowania wypowiedzi ponoszą osoby umieszczające takie treści.

Otrzymując dostęp do serwera oraz stron WWW użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez sieć internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.

Linki, czyli odnośniki umieszczone na stronach Neuro Groove do innych stron internetowych są umieszczane wyłącznie w celu zapewnienia wygody użytkownikom. Administracja oraz redakcja serwisu nie mają wpływu na treści publikowane na zewnętrznych serwerach, dlatego nie mogą ponosić odpowiedzialności za umieszczone tam informacje.

Dane o użytkownikach naszego serwisu gromadzone są jedynie w celach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem serwera oraz zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Wszelkie logi systemowe są przetrzymywane przez okres niezbędny, później zostają usunięte. W związku z tym, ze względu na brak przepisów określających zasady przechowywania i archiwizowania logów systemowych, administratorzy nie będą w stanie dostarczyć komukolwiek logów systemowych. Należy jednak pamiętać, że obecne prawo nakazuje firmom telekomunikacyjnym prowadzenie rejestrów połączeń, zatem pomimo braku ewidencjonowania gości w naszym systemie, wszelkie dane można starać się uzyskać od operatorów, z czego służby rządowe często korzystają.

W postaci fizycznej serwer obsługujący serwis Neuro Groove ulokowany jest poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej i Unii Europejskiej. W związku z tym nie podlega jurysdykcji polskiego oraz unijnego sądownictwa.

Regulamin serwisu

 1. Serwis Neuro Groove (neurogroove.info) służy wolnej wymianie informacji, doświadczeń i poglądów na temat różnego rodzaju substancji psychoaktywnych. Serwis nie ma na celu propagowania lub zachęcania do używania środków odurzających.
 2. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, użytkowniy podający w profilach mniej niz 18 lat wobowiązani są zdobyć pisemną zgodzę na publikację artykułu w serwisie, sygnowaną przez rodziców lub prawnych opiekunów.
 3. Jeśli zauważyłeś błędy w funkcjonowaniu serwisu, masz uwagi, pomysły lub propozycje, skorzystaj z formularza kontaktowego.
 4. Wszystkie informacje zawarte w serwisie nie muszą pokrywać się z rzeczywistością i mogą być jedynie formą fikcji literackiej, dlatego nie mogą stanowić ewentualnego materiału dowodowego.
 5. Rejestrujesz się i piszesz w serwisie na własną odpowiedzialność. Administracja nie musi odpowiadać na prośby o zmianę loginu, skasowanie konta czy artykułów.
 6. Raporty po publikacji nie mogą być już edytowane.

 Raporty i komentarze

 1. Publikując artykuł w serwisie użytkownik wyraża zgodę na redakcję tekstu przed opublikowaniem, lub na pozostawienie w dziale Odrzucone Raporty.
 2. Wszystkie raporty i komentarze publikowane są na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
 3. Przed opublikowaniem nowego teskstu zapoznaj się z zasadami przygotowywania raportu w dziale Jak pisać
 4. Artykuły zawierające wulgaryzmy, głupie / pozbawione sensu, naruszające godność innych użytkowników lub zawierające spam będą od razu kasowane. Zabronione jest pisanie artykułów wprowadzających dezinformację, mogących zagrażać czyjemuś życiu i/lub namawiających do spożywania środków odurzających. 
 5. Korzystanie z serwisu w celach handlowych jest surowo zabronione. Komentarze zawierające jakiekolwiek propozycje kupna, sprzedaży i wymiany będą usuwane. Wprowadzony zakaz dotyczy nie tylko substancji, lecz jakichkolwiek przedmiotów czy usług. Zamieszczanie odnośników do sklepów lub aukcji internetowych jest również zabronione. 
 6. Jeśli masz osobistą sprawę do innego użytkownika, nie pisz tego w komentarzu pod artykułem, skontaktuj się z nim poza serwisem.

Administracja

 1. Treści i funkcjonowanie serwisu kontrolowane jest przez użytkowników z uprawnieniami administratorów oraz moderatorów. Członkowie obu grup mają uprawnienia do edycji raportów tworzonych przez pozostałych użytkowników.
 2. Administratorzy oraz moderatorzy zobowiązani są do korekty raportów pod względem redakcyjnym, z możliwie najmniejszą ingerencją w treść artykułu. Raporty wyjątkowo nieczytelne mogą być odrzucone przed moderatorów.
Zawartość serwisu NeuroGroove jest dostępna na licencji CC BY-SA 4.0. Więcej informacji: Hyperreal:Prawa_autorskie
© hyperreal.info 1996-2024
design: Metta Media